28-10-2019

Абай атындағы ҚазҰПУ Сорбонна-Қазақстан Институты, Халықаралық қатынас мамандығы магистранттарға дәрістерді жалғастыратын – Катрин Пужоль ханым және Оливье Феррандо мырза, ИНАЛКО, Сорбонна Париж Сите Университетінің профессорлары дәрістерін оқытады. «Жаһандану жағдайындағы халықаралық диалог» саласының біздің екідипломды программамызға сәйкес.

2019 жылы 28 қазаннан бастап Абай атындағы ҚазҰПУ Сорбонна-Қазақстан Институты Пуатье Университетінің Эмиль Амузо профессоры Экономика саласының екідипломды программамызға сәйкес Эмиль Амузо Сорбонна-Қазақстан Институтының бакалавр студенттерге «Экономикаға жалпы кіріспе» дәрісін оқытады.

2019 жыла 26 қазаннан бастап Сорбонна Париж Сите Университетінің ИНАЛКО – Фредерик Шарль мырзаның дәрістері сәтті өтуде.

Абай атындағы ҚазҰПУ-дың Сорбонна-Қазақстан институты жыл сайын халықаралық құқық, халықаралық қатынастар және экономикалық пәндер саласындағы 30-дан астам француз профессорларын қабылдайды. Қазақстан-Сорбонна институты студенттерге, магистранттарға және докторанттарға дәрістер оқыған профессорларды шақырады.