14-10-2020

2020 ж.14 қазанда Абай атындағы ҚазҰПУ Сорбонна-Қазақстан институтында "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру" тақырыбына онлайн-кездесу өтті. Студенттермен және профессорлық-оқытушылық құраммен осы онлайн кездесуде спикерлер ретінде -  Абай атындағы ҚазҰПУ ректоры - Балықбаев Такир Оспанұлы, "Саналы ұрпақ" республикалық жоба кеңсесінің басшысы -Токушев Қайыржан Ахметбекұлы, Алматы қаласы бойынша ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс - қимыл Агенттігінің басқарма басшысы - Игіліков Елнар Тоқтабайұлы, Абай атындағы ҚазҰПУ "Парасат" орталығының директоры - Усипов Қамбар Тұрарұлы, сондай - ақ модератор, ҚР Президенті жанындағы ұлттық қоғамдық сенім Кеңесінің мүшесі -Сабитова Айнұр Әлімханқызы, «Ізгілік елшісі – Акселератор добра» атты уйымнын еріктілерi сөз сөйледi. Онлайн кездесуге жаңадан келген барлық студенттер, магистранттар, докторанттар, профессорлар, оқытушылар және Сорбонна-Қазақстан институтының француз окiлдерi қатысты. «Sanaly Urpaq» студенттік клубының қатарына өз еркімен кіру туралы антты Абай атындағы ҚазҰПУ Сорбонна-Қазақстан институтының 1 курс студенттері – Жанель Айсағалиева және Арлан Сағынбай, студенттер атынан қабылдады.