14-10-2020
Студенттермен және профессорлық-оқытушылық құраммен осы онлайн кездесуде спикерлер ретінде -  Абай атындағы ҚазҰПУ ректоры - Балықбаев Такир Оспанұлы, "Саналы ұрпақ" республикалық жоба кеңсесінің басшысы -Токушев Қайыржан Ахметбекұлы, Алматы қаласы бойынша ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс - қимыл Агенттігінің басқарма басшысы - Игіліков Елнар Тоқтабайұлы, Абай атындағы ҚазҰПУ "Парасат" орталығының директоры - Усипов Қамбар Тұрарұлы, сондай - ақ модератор, ҚР Президенті жанындағы ұлттық қоғамдық сенім Кеңесінің мүшесі -Сабитова Айнұр Әлімханқызы, «Ізгілік елшісі – Акселератор добра» атты уйымнын еріктілерi сөз сөйледi.
29-09-2020
Құрметті студенттері, магистранттары! Қосымша ақпараттар алу үшін төмендегі көрсетілген телефондарға хабарласыңыздар.
21-09-2020
Нұр-Сұлтан, BAQ.KZ. ҚР Президенті жанындағы Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің мүшелері 18 қыркүйекте онлайн режимде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі Біржан Нұрымбетовпен әлеуметтік саясаттың өзекті мәселелерін талқылады.
14-09-2020

1 2  3  4  5  ... след. > ... посл. »