01-10-2019
2019 жылдың қыркүйек айында Алматы қаласындағы ЖОО арасында өткен, «Жетісу арба бәйгесі – 2019» алтын керуен cup жарысына Абай атындағы ҚазҰПУ-дың  студенттері қатысып, бас жүлдені жеңіп алды. Команда құрамында Сорбонна-Қазақстан институтының 1 курс «Қаржы» мамандығының студенті – Абдуллаев Абдулазаиз ерекше көзге түсіп, ұйымдастырушылардың алғыс хатымен марапатталды.
20-09-2019
19 қыркүйекте Абай атындағы ҚазҰПУ-дың Сорбонна-Қазақстан институтында «Тұрақты даму мақсаттарын жүзеге асырудағы университеттердің рөлі: Қазақстан мен Франция университеттері арасындағы ынтымақтастық» атты ІІІ Қазақстан-Француз форумы өтті.
17-09-2019
Осы аптада жаңадан келгендерге арналған дискуссиялық клуб мәжілісі сәрсенбіде сағат 16.30-да Сорбонна- Казахстан институтында  (Қазыбек би, 28), 2-қабат, 31-кабинетте өтеді. Осы кездесуде біз тағы да өзіміз туралы сөйлесіп, бізге ұнайтын және ұнамайтын нәрселер туралы айтуды үйренеміз, соңында бәріміз бірге жаңа ойын ойнаймыз.
30-08-2019

< пред. ...  1  2 3  4  5  6  ... след. > ... посл. »