14-02-2020
Алдияр Жиентаев - студент 3 курса специальности "Международное право", успешно прошел обучение по программе "Эрасмус+" в Университете Миколаса Ромериса в г. Вильнюс, Литва. Среди 8000 студентов у особо отличившихся 12 студентов были взяты интервью, которое поместили на календарь 2020 г. Среди 12 месяцев на календаре интервью и фото нашего студента.
16-01-2020
Қазақстанның Еуропадағы сенімді әріптестерінің бірі – Франция. Жаһан жұртын өзіне ынтық етіп, туристер үшін жер жұмағына айналған аядай мемлекет тұрақты даму жолынан таймай келеді. Экономикасын ғана емес, мәдениеті мен ғылым-білімін өркендету тұрғысынан да француздар көпке үлгі. Сондықтан Қазақстан үшін Франциямен ынтымақтастық орнатудың мәні зор. Екі ел арасындағы стратегиялық серіктестіктің бір дәнекері – Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінің базасында құрылған Сорбонна-Қазақстан институты. Жуырда осы институттың директоры Айнұр Сәбитовамен тілдесіп, білім ошағында атқарылып жатқан толымды істер жайлы әңгімелесудің сәті түсті.
10-01-2020
Күні бүгін еліміз әлемнің алып мемлекеттерімен әлеуметтік-экономикалық, мәдени-гуманитарлық салада иық түйістіре, ынтымақтаса тәжірибе алмасатын жағдайға жетті. Еуропа саяси тұрақтылығымен ерекшеленген аймақ десек, соның ішінде, Франция мемлекеті ерекше позицияға ие. Мұнда білім беру жүйесі озық жолға қойылған. Қазір екі елдің оқу және оқыту жөніндегі әріптестігін нығайту жұмыстары қарқынды жүргізілуде.
26-12-2019
В Казахском национальном педагогическом университете имени Абая состоялось итоговое вручение года, посвященное "Году молодежи". Институт Сорбонна-Казахстан КазНПУ имени Абая также приняли участие на данном мероприятие, на котором были вручены почетные грамоты активистам института.

« перв. ... < пред. ...  11  12  13  14  15 16  17  18  19  ... след. > ... посл. »